Al·lergen

Al·lergen: soia · pàgina 123

7.651 productes venuts a Espanya declaren aquest al·lergen als ingredients. La llista es basa en les declaracions registrades: l’etiqueta del producte sempre preval.

7.651productes amb fitxa completa
15 %amb Nutri-Score A o B
16,0 gsucres per 100 g (mediana)
0,48 gsal per 100 g (mediana)

Nutri-Score

Repartiment dels productes qualificats
A 7 %B 7 %C 15 %D 23 %E 47 %

6.647 productes qualificats

Valors medians

Per 100 g, sobre els 7.651 productes
Valor energètic403 kcal
Sucres16,0 g
Greixos saturats5,0 g
Sal0,48 g

Productes

7.651 productes, dels més consultats als menys · pàgina 123 de 160.

Chocolate para postres, Froiz
Chocolate para postresFroiz1 escaneigE
Chocolate 55% con almendras enteras, Froiz
Chocolate 55% con almendras enterasFroiz · 200 g1 escaneigE
Butter biscuit with white bar, Froiz
Butter biscuit with white barFroiz1 escaneigE
Galletas mega chocolate, Froiz
Galletas mega chocolateFroiz1 escaneigE
Fuet extra, Caula
Fuet extraCaula · 150 g1 escaneigE
Tarta de chocolate y galletas, Reina
Tarta de chocolate y galletasReina · 140 g1 escaneigD
Postre vegetal con mango, piña y maracuyá, Reina
Postre vegetal con mango, piña y maracuyáReina · 115 g1 escaneigB
Aperitivo japones
Aperitivo japones · 100 g1 escaneigC
Tortitas Americanas, Mary Lee
Tortitas AmericanasMary Lee · 156 g1 escaneigE
P
Ponche San Marcos · 700 g1 escaneigD
Black Max, Max Protein
Black MaxMax Protein1 escaneigE
Only  whey, Big
Only wheyBig · 1kg1 escaneig
Chocolate negro 64%, Belenguer
Chocolate negro 64%Belenguer · 100 g1 escaneigD
Del mar en aceite, Avus
Del mar en aceiteAvus · 200g1 escaneigD
Triángulos rellenos de chocolate cacahuetes glass, la blanca paloma
Triángulos rellenos de chocolate cacahuetes glassla blanca paloma1 escaneigD
Galletas con avena y chocolate, Yoeco
Galletas con avena y chocolateYoeco · 125 g1 escaneigD
Bica - mantecada, A tahona caldelá
Bica - mantecadaA tahona caldelá · 550 g.1 escaneigD
Salteado de pasta oriental, Antonio y Ricardo
Salteado de pasta orientalAntonio y Ricardo · 600 g1 escaneig
Salchichón Extra, Boadas
Salchichón ExtraBoadas · 2 x 40 g1 escaneigE
Churro lazo, Frise
Churro lazoFrise · 500 g1 escaneigC
Chocolate Orbea 85% cacao, Orbea
Chocolate Orbea 85% cacaoOrbea1 escaneigE
Pedro mayo intenso 75%, pedro mayo
Pedro mayo intenso 75%pedro mayo1 escaneig
Cáscaras, Hispalana
CáscarasHispalana1 escaneig
Chorizo, dehesa del yeltes
Chorizodehesa del yeltes1 escaneigE
Galletas rizadas con canela, Ramarsan
Galletas rizadas con canelaRamarsan · 500g1 escaneigE
Chocolate negro 80% con almendra, Santocildes
Chocolate negro 80% con almendraSantocildes · 200 g1 escaneigE
Chocolate a la taza, Alonso
Chocolate a la tazaAlonso · 300g1 escaneigE
Fontactiv
Fontactiv1 escaneig
Galetes Xocolata, Condis
Galetes XocolataCondis1 escaneigE
cereales integrales amb encenalis de xocolata, Condis
cereales integrales amb encenalis de xocolataCondis1 escaneigD
XOCOLATA AMB LLET (amb ametlles senceres), Condis
XOCOLATA AMB LLET (amb ametlles senceres)Condis · 200g1 escaneigE
Tofu Ahumado, Biográ
Tofu AhumadoBiográ · 260 g1 escaneigA
Hamburguesas vegetales champiñones, Biográ
Hamburguesas vegetales champiñonesBiográ1 escaneigC
Burgués vegetales de 5 verduras, Biogra
Burgués vegetales de 5 verdurasBiogra1 escaneigB
Burguers vegetales de espinacas y algas con tofu, Biográ
Burguers vegetales de espinacas y algas con tofuBiográ · 160 g (2 x 80 g)1 escaneigB
Tofu ecológico "Biográ" Natural, Biográ
Tofu ecológico "Biográ" NaturalBiográ · 290 g1 escaneigA
Biosopa de Miso Rojo con Verduras, biográ
Biosopa de Miso Rojo con Verdurasbiográ · 40g1 escaneig
Salchichas de Tofu, Finas Hierbas, biogra
Salchichas de Tofu, Finas Hierbasbiogra · 180 g1 escaneigC
Vistteca sésamo y cebolla, Biográ
Vistteca sésamo y cebollaBiográ · 90 g1 escaneigA
Hummus De Olivas, Biogra
Hummus De OlivasBiogra1 escaneigC
Burguer de alcachofa, SORRIBAS
Burguer de alcachofaSORRIBAS1 escaneigB
Sardines in tomato sauce
Sardines in tomato sauce1 escaneigA
Cumbiconos, Cumba
CumbiconosCumba · 30g1 escaneig
Palitrokes, CUMBA S.L.
PalitrokesCUMBA S.L. · 80 g1 escaneigE
Eco flocs  integrals
Eco flocs integrals1 escaneigC
Gajos de nqranja micheto
Gajos de nqranja micheto · 250 g1 escaneigE
Vol-au-Vents Mini, Confiletas
Vol-au-Vents MiniConfiletas1 escaneigE
12 Neules Blanques
12 Neules Blanques · 180 g1 escaneigE

Font: Open Food Facts, exportació de l’1 de novembre del 2026, ODbL · càlculs de Shelfpedia (medianes, repartiments).