Al·lergen

Al·lergen: llet · pàgina 21

13.052 productes venuts a Espanya declaren aquest al·lergen als ingredients. La llista es basa en les declaracions registrades: l’etiqueta del producte sempre preval.

13.052productes amb fitxa completa
13 %amb Nutri-Score A o B
6,0 gsucres per 100 g (mediana)
0,42 gsal per 100 g (mediana)

Nutri-Score

Repartiment dels productes qualificats
A 6 %B 8 %C 21 %D 29 %E 37 %

11.772 productes qualificats

Valors medians

Per 100 g, sobre els 13.052 productes
Valor energètic332 kcal
Sucres6,0 g
Greixos saturats5,3 g
Sal0,42 g

Categories

Les més representades

Productes

13.052 productes, dels més consultats als menys · pàgina 21 de 272.

Leche semidesnatada, MERCADONA
Leche semidesnatadaMERCADONA · 1 l26 escanejosB
Leche semidesnatada sin lactosa, MERCADONA
Leche semidesnatada sin lactosaMERCADONA · 1 l26 escanejosB
Garfitos de maíz sabor queso, Hacendado
Garfitos de maíz sabor quesoHacendado · 80g26 escanejosE
Galletas cereales & fibra, MERCADONA
Galletas cereales & fibraMERCADONA26 escanejosD
Turrón de pistacho, MERCADONA
Turrón de pistachoMERCADONA · 150 g26 escanejosE
Masa fresca de hojaldre, MERCADONA
Masa fresca de hojaldreMERCADONA · 260 g26 escanejosD
Ensalada César, MERCADONA
Ensalada CésarMERCADONA · 210 g26 escanejosA
Palitos frutos secos, Anitin
Palitos frutos secosAnitin · 2 x 60 g26 escanejosE
KAFFEREP Biscuits with raspberry-flavoured filling, IKEA
KAFFEREP Biscuits with raspberry-flavoured fillingIKEA · 176g25 escanejosE
Creation Refreshing Lemon Milk, Lindt
Creation Refreshing Lemon MilkLindt · 150 g25 escanejosE
Whey Protein Chocolate Flavor, isostar
Whey Protein Chocolate Flavorisostar · 570g25 escanejos
crema camembert president, LACTALIS FROMAGES
crema camembert presidentLACTALIS FROMAGES · 125g25 escanejosD
Bleu crémeux, Classic'
Bleu crémeuxClassic' · 250 g25 escanejosD
Biscottes goût brioché, Carrefour
Biscottes goût briochéCarrefour · 300 g25 escanejosC
Velouté 7 légumes, CARREFOUR FRANCE
Velouté 7 légumesCARREFOUR FRANCE · 1 l25 escanejosB
Velouté potiron et butternut, CARREFOUR FRANCE
Velouté potiron et butternutCARREFOUR FRANCE · 1 l25 escanejosB
Halloumi, Carrefour
HalloumiCarrefour · 225 g25 escanejosE
Bouillon goût volaille, Carrefour
Bouillon goût volailleCarrefour · 150 g25 escanejosC
Mozzarella di Bufala Campana A.O.P., Auchan
Mozzarella di Bufala Campana A.O.P.Auchan · 0.125 kg25 escanejosC
Xocolata negra 72% amb ametlles senceres, LIDL
Xocolata negra 72% amb ametlles senceresLIDL · 200 g25 escanejosD
Млечнокисел десерт с пчелен мед, Milbona
Млечнокисел десерт с пчелен медMilbona · 500 g25 escanejosC
Raastettu emmental, Milbona
Raastettu emmentalMilbona · 250 g25 escanejosC
Digestives Dark chocolate, McVitie's
Digestives Dark chocolateMcVitie's · 266 g25 escanejosE
Cravendale Filtered Whole Milk, Cravendale
Cravendale Filtered Whole MilkCravendale · 2L25 escanejosC
Lindor Dark 60%, Lindt & Sprüngli (Schweiz) AG
Lindor Dark 60%Lindt & Sprüngli (Schweiz) AG · 100g25 escanejosE
Dark 85% cacao, Société des Produits Nestlé S.A.
Dark 85% cacaoSociété des Produits Nestlé S.A. · 120 g25 escanejosE
Fiesta, Ferrero
FiestaFerrero · 360 g ( 10 x 36 g)25 escanejosE
Batido Vainilla Proteinas, MERCADONA
Batido Vainilla ProteinasMERCADONA · 330ml25 escanejos
Pascual Creamy Greek Style Estilo Griego 125G 1X4 Pack, Pascual
Pascual Creamy Greek Style Estilo Griego 125G 1X4 PackPascual · 125 g25 escanejosC
Chocolate 90%, CHOCOLATES TORRAS S.A.
Chocolate 90%CHOCOLATES TORRAS S.A. · 100g25 escanejosD
Dourada Gullon, GALLETAS GULLON S.A.
Dourada GullonGALLETAS GULLON S.A. · 600 g25 escanejosD
Activia bífidus natural desnatado 0%, DANONE S.A.
Activia bífidus natural desnatado 0%DANONE S.A. · 500 g (4 x 125 g)25 escanejosA
Yogur natural azucarado, DANONE S.A.
Yogur natural azucaradoDANONE S.A. · 500 g (125 g x 4)25 escanejosC
Tortitas de maíz sabor setas, trufa y queso, NUTRITION & SANTÉ IBERIA S.L.
Tortitas de maíz sabor setas, trufa y quesoNUTRITION & SANTÉ IBERIA S.L.25 escanejosC
Leche UTH Semidesnatada, CENTROS COMERCIALES CARREFOUR S.A.
Leche UTH SemidesnatadaCENTROS COMERCIALES CARREFOUR S.A. · 1 l25 escanejosB
yogur griego natural light, CENTROS COMERCIALES CARREFOUR S.A.
yogur griego natural lightCENTROS COMERCIALES CARREFOUR S.A. · 1 kg25 escanejosA
Kéfir con probioticos, KAIKU CORPORACION ALIMENTARIA S.L.
Kéfir con probioticosKAIKU CORPORACION ALIMENTARIA S.L. · 125gr25 escanejosC
Chocominis, MERCADONA
ChocominisMERCADONA · 500 g25 escanejosD
Margarina, Hacendado
MargarinaHacendado · 500 g25 escanejosC
Lonchas de Queso para Burger, MERCADONA
Lonchas de Queso para BurgerMERCADONA · 300 g25 escanejosE
Ensalada de pasta con pollo al pesto congelada, MERCADONA
Ensalada de pasta con pollo al pesto congeladaMERCADONA25 escanejosC
Pizza Pollo Bacon, Hacendado
Pizza Pollo BaconHacendado · 420 g25 escanejosD
Helados mini sin azúcar, MERCADONA
Helados mini sin azúcarMERCADONA · 8 x 41 g25 escanejosD
Sándwich de nata sin azúcares, MERCADONA
Sándwich de nata sin azúcaresMERCADONA · 8 x 100 ml25 escanejosC
Yogur griego natural, DIA RETAIL ESPAÑA S.A.U.
Yogur griego naturalDIA RETAIL ESPAÑA S.A.U. · 750 g25 escanejosC
Tulipán Original, Tulipán
Tulipán OriginalTulipán · 225 g25 escanejosD
Yogurt, Milbona (Lidl)
YogurtMilbona (Lidl) · 150 g24 escanejosC
Tiramisu, Deluxe
TiramisuDeluxe · 500 g24 escanejosD

Font: Open Food Facts, exportació del 23 d’octubre de 2026, ODbL · càlculs de Shelfpedia (medianes, repartiments).