
Sandwich cereales de queso y nueces
El prefix 843 el va assignar GS1 Spain. Indica on es va registrar el codi, no on es va fabricar el producte.
Informació nutricional
| Nutrient | 100 g | Ingesta de referència |
|---|---|---|
| Valor energètic | 280 kcal | 14 % |
| Greixos | 17,5 g | 25 % |
| dels quals saturats | 9,2 g | 46 % |
| Hidrats de carboni | 20,1 g | 8 % |
| dels quals sucres | 2,6 g | 3 % |
| Proteïnes | 8,7 g | 17 % |
| Sal | 0,25 g | 4 % |
Open Food Facts, ODbL, fitxa modificada el 28 de març del 2026 · Ingestes de referència: Reglament (UE) núm. 1169/2011, annex XIII.
Ingredients
Mezcla queso (53% ) (queso crema (83% .LECHE bacterias lacticas, sal, espesante: E412. conservante. E202. Cuaje microbiano) queso gorgonzola (12%) (LECHE vaca pasterizada (NATA, almidón modificado, estabilizante: E407)), NUECES (5%)), multicereal (harina integral de TRIGO (29%), harina de TRIGO agua levadura, semilias de linaza (2,2%), aceite de girasol, fibra de maiz, sal, mijo) azúcar, gluten de TRIGO, copos de AVENA (0.6%) copes e CEBADA (0,6%), almidon de maiz, conservadores. E282, E200, E202, harina integral de CEBADA malteada (0.5%), vinagre de vino emulantes: E472e, E481, agente tratamiento harina: E300, E341).
La font només té la llista d’ingredients en espanyol; la mostrem tal qual, sense traduir-la.
- E14XXMidó modificatEmulsionant · Estabilitzant · Espessidor
- E200àcid sòrbicConservant
- E202Sorbat de potassiConservant
- E282Propanoat de calciConservant
- E300Àcid ascòrbicAntioxidant · Segrestant
- E341Fosfat de calciEmulsionant · Humectant · Segrestant · Estabilitzant · Espessidor
- E407CarragahenSuport · Emulsionant · Humectant · Estabilitzant · Espessidor
- E412Goma de guarEmulsionant · Estabilitzant · Espessidor
- E472eÈsters monoacetil i diacetil tartàrics de monoglicèrids i diglicèrids d'àcids grassosEmulsionant · Segrestant · Estabilitzant
- E481Estearoïl-2-lactilat de sodiEmulsionant · Estabilitzant
Font: Open Food Facts, ODbL · noms i funcions dels additius: taxonomia d’Open Food Facts.
Dins la seva categoria
El 53 % dels productes de la categoria té menys sucre que aquest. La línia fina marca la mediana de la categoria.
Vegeu tots els productes de «Sanvitxos» →
Càlcul de Shelfpedia a partir d’Open Food Facts (ODbL), productes de la mateixa categoria venuts a Espanya, valors per 100 g.
Països de venda
Font: Open Food Facts, països de venda indicats pels col·laboradors.
Fonts
- Fitxa del producte
- FotoCol·laboradors d’Open Food Facts, CC BY-SA
- Valors de referènciaIngestes de referència: Reglament (UE) núm. 1169/2011, annex XIII.
- Prefix GS1Rangs de prefixos publicats per GS1
Hi ha un error? Es corregeix a l’origen, a Open Food Facts, i apareix aquí amb la propera actualització.