Prefix GS1

Prefix 841 · pàgina 124

Els codis de barres que comencen per 841 els va assignar GS1 Spain. 20.001 productes venuts a Espanya porten aquest prefix. Indica on es va registrar el codi, no el país de fabricació.

20.001productes amb fitxa completa
29 %amb Nutri-Score A o B
3,2 gsucres per 100 g (mediana)
0,46 gsal per 100 g (mediana)

Nutri-Score

Repartiment dels productes qualificats
A 14 %B 15 %C 20 %D 26 %E 24 %

18.817 productes qualificats

Valors medians

Per 100 g, sobre els 20.001 productes
Valor energètic254 kcal
Sucres3,2 g
Greixos saturats1,8 g
Sal0,46 g

Productes

20.001 productes, dels més consultats als menys · pàgina 124 de 417.

Truvía, Azucarera
TruvíaAzucarera · 150g2 escanejosA
Azúcar Moreno de Caña Integral, Azucarera
Azúcar Moreno de Caña IntegralAzucarera2 escanejosE
Azúcar moreno de caña integral en sobres bote 400 g, Azucarera
Azúcar moreno de caña integral en sobres bote 400 gAzucarera · 400 g2 escanejosE
Panela, Azucarera
PanelaAzucarera · 200 g.2 escanejosE
Almejas blancas al natural, Cono Sur
Almejas blancas al naturalCono Sur · 120 ml - 111g/63g2 escanejosA
Almejas Blancas En Salsa Gallega, Conosur
Almejas Blancas En Salsa GallegaConosur2 escanejosC
Berberechos al natural, Dani
Berberechos al naturalDani2 escanejosB
Almejas blancas al natural, Dani
Almejas blancas al naturalDani · 111 g (63 g escurrido)2 escanejosA
Almejones al natural, Dani
Almejones al naturalDani · 1112 escanejosA
Cebolla frita, Dani
Cebolla fritaDani2 escanejosE
Pimienta negra molida, Auchan
Pimienta negra molidaAuchan · 49g2 escanejos
Mermelada ditética de fresa, Eva
Mermelada ditética de fresaEva2 escanejosC
Lacasitos Tubo Granel, Lacasitos
Lacasitos Tubo GranelLacasitos2 escanejosE
Lacasitos 1.500 grs., Lacasa
Lacasitos 1.500 grs.Lacasa2 escanejosE
Lacasitos Chocolate con Leche, Lacasa
Lacasitos Chocolate con LecheLacasa · 45 g2 escanejosE
Chocolate con leche al anhar Lacasitos, Lacasa
Chocolate con leche al anhar LacasitosLacasa · 100 g2 escanejosE
Turrón milhojas de nata, Lacasa
Turrón milhojas de nataLacasa2 escanejosE
Turrón de chocolate y coco, Lacasa
Turrón de chocolate y cocoLacasa2 escanejosE
Chocolate negro 70% cacao, Lacasa
Chocolate negro 70% cacaoLacasa · 100 g2 escanejosE
Cacahuete tostado chocolate negro y blanco, Lacasa
Cacahuete tostado chocolate negro y blancoLacasa · 450 g2 escanejosE
Chocolat noir 85%, Lacasa
Chocolat noir 85%Lacasa · 150 g2 escanejosD
Chocolate negro, Lacasa
Chocolate negroLacasa · 100 g2 escanejosE
Lacasitos Patrulla Canina, Lacasa
Lacasitos Patrulla CaninaLacasa · 20 g.2 escanejosE
chocolate naranja, Lacasa
chocolate naranjaLacasa2 escanejosE
Mi Momento chocobites 70%cacao, Lacasa
Mi Momento chocobites 70%cacaoLacasa2 escanejosE
Chocolate negro almendras enteras 85%, Lacasa
Chocolate negro almendras enteras 85%Lacasa2 escanejosD
Barrita conguitos, Conguitos
Barrita conguitosConguitos · 23 g2 escanejosE
Turrón chocolate con conguitos
Turrón chocolate con conguitos2 escanejosE
Milhojas de trufa, Lacasa
Milhojas de trufaLacasa · 200 g2 escanejosE
Mostaza dulce, Intercasa
Mostaza dulceIntercasa2 escanejosD
Caldo natural cocido madrileño, ANETO NATURAL
Caldo natural cocido madrileñoANETO NATURAL · 1 l2 escanejosC
Crema de marisco envase 1 l, Aneto
Crema de marisco envase 1 lAneto · 1 l2 escanejosC
Fumet caldo de marisco y pescado de roca 100% natural envase 1 l, Aneto
Fumet caldo de marisco y pescado de roca 100% natural envase 1 lAneto · 1 l2 escanejosC
Caldo de pescado 100% natural envase 500 ml, Aneto
Caldo de pescado 100% natural envase 500 mlAneto2 escanejosC
Masa de hojaldre con mantequilla, CASA TARRADELLAS S.A.
Masa de hojaldre con mantequillaCASA TARRADELLAS S.A. · 260 g2 escanejosD
Ensalada de cangrejo, Argal
Ensalada de cangrejoArgal2 escanejosC
Patatas Bravas, Argal
Patatas BravasArgal · 330 g2 escanejosC
Jamon Serrano, Argal
Jamon SerranoArgal · 90g2 escanejosE
Jamón serrano reserva, Argal
Jamón serrano reservaArgal2 escanejosE
Bonnatur Jamón Cocido Extra, Argal
Bonnatur Jamón Cocido ExtraArgal2 escanejosD
Pavo, argal
Pavoargal2 escanejosB
Pechuga, pavo, sandwich, Argal
Pechuga, pavo, sandwichArgal · 4 kg2 escanejos
Salchichas de pollo pavo, Argal
Salchichas de pollo pavoArgal · 230 g2 escanejosD
Arroz redondo extra, Montsiá
Arroz redondo extraMontsiá · 1 kg2 escanejosB
Montsia   arròs, Montsia
Montsia arròsMontsia · 1 kg2 escanejosB
Sopa juliana, Trevijano
Sopa julianaTrevijano · 350 g2 escanejos
Sopa Juliana de Mar, Trevijano
Sopa Juliana de MarTrevijano · 100 g2 escanejos
Sopa estilo Thai, Trevijano
Sopa estilo ThaiTrevijano · 200 g2 escanejos

Font: Open Food Facts, exportació del 23 d’octubre de 2026, ODbL · càlculs de Shelfpedia (medianes, repartiments).