Ingredient

Ferments làctics · pàgina 53

Ferments làctics apareix a la llista d’ingredients de 2.871 productes venuts a Espanya.

2.871productes amb fitxa completa
25 %amb Nutri-Score A o B
3,4 gsucres per 100 g (mediana)
0,30 gsal per 100 g (mediana)

Ingredients més específics

Nutri-Score

Repartiment dels productes qualificats
A 14 %B 11 %C 29 %D 32 %E 14 %

2.707 productes qualificats

Valors medians

Per 100 g, sobre els 2.871 productes
Valor energètic150 kcal
Sucres3,4 g
Greixos saturats4,0 g
Sal0,30 g

Productes

2.871 productes, dels més consultats als menys · pàgina 53 de 60.

Cremosas de queso azul y cebolla caramelizada, Dia
Cremosas de queso azul y cebolla caramelizadaDia · 300 g1 escaneigD
Queso de oveja semicurado, EL CEN
Queso de oveja semicuradoEL CEN · 160g1 escaneigD
Queso Semicurado, Dia
Queso SemicuradoDia · 300 g1 escaneigD
Queso curado, Dia
Queso curadoDia · 300 g1 escaneigD
Queso tierno, Dia
Queso tiernoDia · 1 kg1 escaneigE
Bifidus edulcorado 0%, Dia
Bifidus edulcorado 0%Dia · 500 g (4x125g)1 escaneigA
Pizza de atún y bacón, al Punto
Pizza de atún y bacónal Punto · 400 gr1 escaneigD
Semi Curado Queso, Dia
Semi Curado QuesoDia · 200 g1 escaneigD
Yogurt Bifidus fibra y cereales, Dia
Yogurt Bifidus fibra y cerealesDia1 escaneigC
Yogur con Frambuesa y Grosella roja, Dia
Yogur con Frambuesa y Grosella rojaDia · 200 g1 escaneigC
Queso Creme para Untar Light, Dia Láctea
Queso Creme para Untar LightDia Láctea · 200 g1 escaneigC
Bífidus con trozos, fibra y muesli 0.4%, Alteza
Bífidus con trozos, fibra y muesli 0.4%Alteza · 500 g (4x125g)1 escaneigB
Yogur trozos fresa, Alteza
Yogur trozos fresaAlteza · 500 g (4x125g)1 escaneigA
Bifidus muesli y fibra, Alteza
Bifidus muesli y fibraAlteza · 500 g1 escaneigC
Yogur sabor fresa, Alteza
Yogur sabor fresaAlteza · 500 g (4x125g)1 escaneigA
Yogurt sabor macedonia, Alteza
Yogurt sabor macedoniaAlteza · 500 g (4x125g)1 escaneigA
L.Casei Natural Azucarado, Alteza
L.Casei Natural AzucaradoAlteza · 6 x 100 g1 escaneigD
Yogur sabor macedonia, Alteza
Yogur sabor macedoniaAlteza · 500 g (4x125g)1 escaneigC
Yogur sabor fresa, Alteza
Yogur sabor fresaAlteza · 500 g (4x125g)1 escaneigC
Yogur griego estilo stracciatela, Alteza
Yogur griego estilo stracciatelaAlteza · 500 g (4x125g)1 escaneigC
Rallado con mozzarela, Alteza
Rallado con mozzarelaAlteza · 200 g1 escaneigE
havarti en lonchas, Alteza
havarti en lonchasAlteza · 90 g1 escaneigD
Petit fresa, Alteza
Petit fresaAlteza · 6 x 55 g1 escaneig
Iogurt natural d’ovella, La Cleda
Iogurt natural d’ovellaLa Cleda · 125g1 escaneigC
Queso semicurado, Old Amsterdam
Queso semicuradoOld Amsterdam · 200 g1 escaneigD
Pediasure, Abbott
PediasureAbbott1 escaneig
Geraspte kaas pasta, Vergeer
Geraspte kaas pastaVergeer · 150 g1 escaneigD
Queso gouda, Holland Corona
Queso goudaHolland Corona · 450 g1 escaneigD
Queso canario cabra semicurado, Castillo de Holanda
Queso canario cabra semicuradoCastillo de Holanda · 80g1 escaneigD
Queso Edam Tierno, Sombrero de Copa
Queso Edam TiernoSombrero de Copa · 310 g1 escaneigE
Queso, Beemster
QuesoBeemster · 250 g1 escaneigD
Gouda tierno, Koninklijke A-ware Food Group B.V.
Gouda tiernoKoninklijke A-ware Food Group B.V. · 200 g1 escaneigD
Rallado 4 quesos
Rallado 4 quesos1 escaneigD
Yochurt Amandel Ongezoet, Albert Heijn
Yochurt Amandel OngezoetAlbert Heijn · 300 g1 escaneigA
luxe baguette kip caesar, Albert Heijn
luxe baguette kip caesarAlbert Heijn · 11 escaneigC
Coconut Yoghurt Alternative, Happy Coco!
Coconut Yoghurt AlternativeHappy Coco! · 125 g1 escaneigC
Coco vanilla, Happy Coco!
Coco vanillaHappy Coco!1 escaneigC
Coco greek style, Abbot Kinney's
Coco greek styleAbbot Kinney's · 350ml1 escaneigC
Plenny shake vanilla, jimmy joy
Plenny shake vanillajimmy joy1 escaneig
Banana Plenny Shake, Jimmy Joy
Banana Plenny ShakeJimmy Joy · 960 g1 escaneig
Plenny Pot, Jimmy Joy
Plenny PotJimmy Joy · 1000gr1 escaneigD
Queso extra fundente, El Ventero
Queso extra fundenteEl Ventero · 150 g1 escaneig
yogurt líquido de frutos silvestres, milbona
yogurt líquido de frutos silvestresmilbona · 1.5kg1 escaneigE
Queso curado, Hacendado
Queso curadoHacendado1 escaneigD
Q
Queso semicurado de vaca y oveja1 escaneigE
Ripple cheddar & sour cream potato chips, ripple cheddar & sour cream, Food Club
Ripple cheddar & sour cream potato chips, ripple cheddar & sour creamFood ClubE
Almond Breeze - Frutos del bosque, Blue Diamond Almonds
Almond Breeze - Frutos del bosqueBlue Diamond Almonds · 460 g (4 x 115 g)B
Fromage Camembert Danois 50%, Bonny Dane
Fromage Camembert Danois 50%Bonny Dane · 42 ozD

Font: Open Food Facts, exportació del 23 d’octubre de 2026, ODbL · càlculs de Shelfpedia (medianes, repartiments).