Ingredient

Cacau · pàgina 22

Cacau apareix a la llista d’ingredients de 5.909 productes venuts a Espanya.

5.909productes amb fitxa completa
3 %amb Nutri-Score A o B
30,0 gsucres per 100 g (mediana)
0,20 gsal per 100 g (mediana)

Nutri-Score

Repartiment dels productes qualificats
A 2 %B 1 %C 8 %D 21 %E 67 %

5.163 productes qualificats

Valors medians

Per 100 g, sobre els 5.909 productes
Valor energètic479 kcal
Sucres30,0 g
Greixos saturats11,4 g
Sal0,20 g

Productes

5.909 productes, dels més consultats als menys · pàgina 22 de 124.

Cacao, Lidl
CacaoLidl · 1 kg11 escanejos
Zartbitter Schokolade 70%, Aldi
Zartbitter Schokolade 70%Aldi · 150 g11 escanejosE
High Protein Mousse Chocolate, Milsani
High Protein Mousse ChocolateMilsani · 200 gram11 escanejosA
Choco Nut Maxi, Krave
Choco Nut MaxiKrave · 600 g11 escanejosE
Orange Delight Biscuits, Céréal
Orange Delight BiscuitsCéréal11 escanejosC
Coconut stracciatella, alpro
Coconut stracciatellaalpro · 340 g11 escanejosC
Buddha Protein, Iswari
Buddha ProteinIswari · 47g11 escanejos
Pintarolas, Imperial
PintarolasImperial · 200 g11 escanejosE
Protein Bar Cookies&Cream, Barebells
Protein Bar Cookies&CreamBarebells · 55g11 escanejos
Milkshake, Barebells
MilkshakeBarebells · 330 ml11 escanejos
céréales Chocapic, Nestlé
céréales ChocapicNestlé · 30 g11 escanejosC
t ko m jagoda, Milka
t ko m jagodaMilka · 300g11 escanejosE
Chocolat bio pure, Suchard
Chocolat bio pureSuchard11 escanejosE
Какаов крем с лешици валсоя веган 7350, Valsoia
Какаов крем с лешици валсоя веган 7350Valsoia · 400 g11 escanejosE
Sustituto de comida para el control de peso chocolate negro, Belladieta
Sustituto de comida para el control de peso chocolate negroBelladieta · 4 x 30 g11 escanejosD
Treccia con crema pasticcera e gocce di cioccolato, Gecchele
Treccia con crema pasticcera e gocce di cioccolatoGecchele · 300 g11 escanejosD
Nocciola, Rigoni di Asiago Srl
NocciolaRigoni di Asiago Srl · 250 g11 escanejosE
Bebida de avena con chocolate, Hacendado
Bebida de avena con chocolateHacendado · 6 x 1 l11 escanejosD
Digestive chocolate negro y naranja, Fontaneda
Digestive chocolate negro y naranjaFontaneda · 300 g11 escanejosE
Chocolate negro 70%, Tirma
Chocolate negro 70%Tirma11 escanejosE
choco chip, Gullón
choco chipGullón · 175 g11 escanejosE
Digestive de avena con naranja y chocolate, Gullón
Digestive de avena con naranja y chocolateGullón · 280 g11 escanejosD
Chocolate con leche con stevia, Trapa
Chocolate con leche con steviaTrapa11 escanejosD
Chocolat noir 94% biologique, CHOCOLATES SOLE S.A.
Chocolat noir 94% biologiqueCHOCOLATES SOLE S.A. · 100 g11 escanejosD
Batido de Chocolate, Puleva
Batido de ChocolatePuleva · 200 ml11 escanejosD
Cacaolat en polvo, Cacaolat
Cacaolat en polvoCacaolat · 300 g11 escanejos
Tortitas de maíz con chocolate negro, Bicentury
Tortitas de maíz con chocolate negroBicentury · 92 g (4 x 2 x 11,5 g)11 escanejosE
Galletas de cacao con chips de chocolate clásicas y ecológicas, BIOCOP PRODUCTOS BIOLOGICOS S.A.
Galletas de cacao con chips de chocolate clásicas y ecológicasBIOCOP PRODUCTOS BIOLOGICOS S.A.11 escanejosD
Choco Flakes, Cuétara
Choco FlakesCuétara · 500 g11 escanejosE
Campurrianas con trocitos de chocolate, Cuétara
Campurrianas con trocitos de chocolateCuétara11 escanejosE
Choco Crack, Auchan
Choco CrackAuchan · 500 g11 escanejosD
Cookie Crisp, Nestlé
Cookie CrispNestlé · 500g11 escanejosD
Batido de chocolate 90% leche, Hacendado
Batido de chocolate 90% lecheHacendado · 200 ml11 escanejosC
Chocolate negro 72%, Hacendado
Chocolate negro 72%Hacendado · 100 g11 escanejosE
Choco fundir con leche, Hacendado
Choco fundir con lecheHacendado · 200 g11 escanejosE
Bizcochos rellenos de naranja, HACENDADO
Bizcochos rellenos de naranjaHACENDADO · 300 g11 escanejosE
Cacao soluble, DIA RETAIL ESPAÑA S.A.U.
Cacao solubleDIA RETAIL ESPAÑA S.A.U. · 500g11 escanejos
GranJoy, Dia
GranJoyDia · 500g11 escanejosC
Magnum Glace Bâtonnet Mini Double Gold Caramel Billionaire 6x55ml, Magnum
Magnum Glace Bâtonnet Mini Double Gold Caramel Billionaire 6x55mlMagnum · 282 g11 escanejosE
SWISS MISS, milk chocolate, hot cocoa mix, Swiss Miss
SWISS MISS, milk chocolate, hot cocoa mixSwiss Miss10 escanejos
Gauffrettes choco noisette, Sondey
Gauffrettes choco noisetteSondey · 190 g10 escanejosE
High Protein Pudding
High Protein Pudding · 200g10 escanejosA
Schoko Lolly, Favorina
Schoko LollyFavorina · 10pcs10 escanejosE
Chocolate negro extrafino con avellanas enteras, Chateau
Chocolate negro extrafino con avellanas enterasChateau10 escanejosE
Lindt receta original leche, Lindt
Lindt receta original lecheLindt · 125 g10 escanejosE
COEUR au Praliné CHOCOLAT au LAIT, Carrefour
COEUR au Praliné CHOCOLAT au LAITCarrefour · 150 g10 escanejosE
Les Tablettes AU CHOCOLAT BLANC, Carrefour Classic
Les Tablettes AU CHOCOLAT BLANCCarrefour Classic · 150 g10 escanejosE
Noir orange confite, Carrefour
Noir orange confiteCarrefour · 200 g10 escanejosE

Font: Open Food Facts, exportació del 23 d’octubre de 2026, ODbL · càlculs de Shelfpedia (medianes, repartiments).