Categoria

Pans · pàgina 13

2.985 productes de «Pans» venuts a Espanya tenen fitxa completa. Per 100 g, la mediana és de 3,2 g de sucres i 1,2 g de sal.

2.985productes amb fitxa completa
20 %amb Nutri-Score A o B
3,2 gsucres per 100 g (mediana)
1,2 gsal per 100 g (mediana)

Subcategories

6 subcategories, de més a menys productes.

Nutri-Score

Repartiment dels productes qualificats
A 10 %B 10 %C 45 %D 30 %E 5 %

2.955 productes qualificats

Valors medians

Per 100 g, sobre els 2.985 productes
Valor energètic293 kcal
Sucres3,2 g
Greixos saturats0,80 g
Sal1,2 g

Marques

Les més representades

Productes

2.985 productes, dels més consultats als menys · pàgina 13 de 63.

Baguette, Schär
BaguetteSchär · 175 g ℮ Net Wt. 6.2 oz4 escanejosC
Fette Biscottate Cereali, Schär
Fette Biscottate CerealiSchär · 260g4 escanejosA
Petits pains classiques au levain millet et farine de lin, Schär
Petits pains classiques au levain millet et farine de linSchär · 165g4 escanejosB
Pane Azzimo, Vital nature
Pane AzzimoVital nature · 220 g4 escanejosA
Pan de Molde, Panrico
Pan de MoldePanrico4 escanejosC
integral de trugo, VICKY FOODS PRODUCTS S.L.U.
integral de trugoVICKY FOODS PRODUCTS S.L.U.4 escanejosB
Mini burger, Dulcesol
Mini burgerDulcesol4 escanejosD
Sin corteza integral, Dulcesol
Sin corteza integralDulcesol · 400 g4 escanejosC
Pan 15 cereales, Dulcesol
Pan 15 cerealesDulcesol4 escanejosC
Tortillas, Dulcesol
TortillasDulcesol4 escanejosC
Panecillos tostados integral, Recondo
Panecillos tostados integralRecondo · 225 g4 escanejosD
Pan tostado integral con lino y sésamo, Recondo
Pan tostado integral con lino y sésamoRecondo · 540g4 escanejosA
Camperos centeno & quinoa gourmet, GESPIPAFRI S.L.
Camperos centeno & quinoa gourmetGESPIPAFRI S.L. · 120 g4 escanejosC
Regañas, GESPIPAFRI S.L.
RegañasGESPIPAFRI S.L. · 325 g4 escanejosC
Pan cristal, Mendez
Pan cristalMendez · 120 g4 escanejosD
Tostadas Ligeras de Arroz y Quinoa
Tostadas Ligeras de Arroz y Quinoa4 escanejosD
Pan de molde Bimbo, Bimbo
Pan de molde BimboBimbo4 escanejosB
Tostado integral, Bimbo
Tostado integralBimbo4 escanejosD
Maxi Burger Brioche, Bimbo
Maxi Burger BriocheBimbo4 escanejosD
Maxiburguer Queso, Bimbo
Maxiburguer QuesoBimbo · 300 g4 escanejosC
Cruapan, Bimbo
CruapanBimbo4 escanejosD
Hot dog, Bimbo
Hot dogBimbo · 44 escanejosB
Pan de molde blanco, Supan
Pan de molde blancoSupan4 escanejosC
Pan de molde con cereales, semillas y frutos rojos completo, oroweat
Pan de molde con cereales, semillas y frutos rojos completooroweat4 escanejosB
Semilla de oro, Oroweat
Semilla de oroOroweat4 escanejosC
Silueta integral, Bimbo
Silueta integralBimbo · 450 g4 escanejosA
Maxi-burger pan de hamburguesas, Bimbo
Maxi-burger pan de hamburguesasBimbo · 4 unidades 300 g4 escanejosC
Picos camperos, Ogiberri
Picos camperosOgiberri · 180 g4 escanejosE
Pan de molde integral, bonÀrea
Pan de molde integralbonÀrea4 escanejosB
Biscotes, bonÀrea
BiscotesbonÀrea · 330 g4 escanejosD
Panecillos 100% integrales, BonÀrea
Panecillos 100% integralesBonÀrea4 escanejosB
Pan tostado proteínas, Mas Protein
Pan tostado proteínasMas Protein · 200 g4 escanejosC
Pan de molde integral 99%, Carrefour
Pan de molde integral 99%Carrefour · 400 g4 escanejosC
PAN MOLDE RÚSTICO
PAN MOLDE RÚSTICO4 escanejosC
Pan de molde con centeno, Ruipan
Pan de molde con centenoRuipan · 400 g4 escanejosB
Pita, Iggy's
PitaIggy's · 300 g4 escanejosC
Maxi burger, Consum
Maxi burgerConsum4 escanejosD
Pan de molde, Consum
Pan de moldeConsum · 460 g4 escanejosC
Mini Centeno 30%, Consum
Mini Centeno 30%Consum · 85 gramos4 escanejosC
Tortillas de Trigo, Consum
Tortillas de TrigoConsum4 escanejosC
PAN REBANADO CON ALTO CONTENIDO EN PROTEÍNAS, TRADIPAN
PAN REBANADO CON ALTO CONTENIDO EN PROTEÍNASTRADIPAN · 14 escanejosB
Pan 15 cereales y semillas, Alipende
Pan 15 cereales y semillasAlipende · 675 g4 escanejosB
Pan de molde sin corteza 100% harina integral, Alipende
Pan de molde sin corteza 100% harina integralAlipende4 escanejosA
Pan de molde familiar blanco sin tapas, Alipende
Pan de molde familiar blanco sin tapasAlipende · 820 g4 escanejosC
Pa de motlle, Bonpreu
Pa de motlleBonpreu · 770 g4 escanejosC
Fogassa Rústica, Bonpreu
Fogassa RústicaBonpreu · 500 g4 escanejosC
Pan de molde integral con centeno, Biogran
Pan de molde integral con centenoBiogran4 escanejosB
Pan de pipas, Anitin
Pan de pipasAnitin · 200g4 escanejosD

Font: Open Food Facts, exportació del 23 d’octubre de 2026, ODbL · càlculs de Shelfpedia (medianes, repartiments).