
Meruňkový koláč
Prefix 400 přidělila organizace GS1 Germany. Ukazuje, kde byl kód zaregistrován, ne kde byl výrobek vyroben.
Výživové údaje
| Živina | 100 g | Referenční hodnota |
|---|---|---|
| Energetická hodnota | 261 kcal | 13 % |
| Tuky | 12,7 g | 18 % |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,2 g | 11 % |
| Sacharidy | 33,2 g | 13 % |
| z toho cukry | 18,9 g | 21 % |
| Vláknina | 0,90 g | — |
| Bílkoviny | 2,9 g | 6 % |
| Sůl | 0,40 g | 7 % |
Open Food Facts, ODbL, karta změněna 23. července 2024 · Referenční hodnoty příjmu: nařízení (EU) č. 1169/2011, příloha XIII.
Složení
Aprikosen (35%), WEIZENMEHL, Wasser, Zucker, Rapsöl, HASELNÜSSE (3%), WEIZENSTÄRKE, Palmfett, Glukose - Fruktose-Sirup, SOJA-Proteinkonzentrat, HASELNUSSMARK, Backtriebmittel (E450, E500), Speisesalz, na - türliche Aromen, Emulgator (E471), färbende Lebensmittel (Karotten-Konzentrat, Kürbis-Konzentrat, Färber - distel-Extrakt), Säuerungsmittel (E330), karamellisierter Zucker, Geliermittel (E440), Säureregulatoren (E332, E331, E300), Dextrose, Stabilisator (E415).
- E300Kyselina askorbováAntioxidant · Sekvestrant
- E330Kyselina citronováAntioxidant · Sekvestrant
- E331Citronany sodnéEmulgátor · Sekvestrant · Stabilizátor
- E332Citronany draselnéSekvestrant · Stabilizátor
- E415XanthanEmulgátor · Stabilizátor · Zahušťovadlo
- E440PektinEmulgátor · Stabilizátor · Zahušťovadlo
- E450DifosfátEmulgátor · Zvlhčující látka · Sekvestrant · Stabilizátor · Zahušťovadlo
- E471Mono- a diglyceridy mastných kyselinEmulgátor · Stabilizátor
- E500Uhličitany sodnéStabilizátor · Zahušťovadlo
Zdroj: Open Food Facts, ODbL · názvy a funkce přídatných látek: taxonomie Open Food Facts.
Ve své kategorii
19 % výrobků v kategorii obsahuje méně cukru než tento. Tenká čára označuje medián kategorie.
Zobrazit všechny výrobky kategorie „Buchta“ →
Výpočet Shelfpedie z dat Open Food Facts (ODbL), výrobky stejné kategorie prodávané v Česku, hodnoty ve 100 g.
Země prodeje
Zdroj: Open Food Facts, země prodeje uvedené přispěvateli.
Zdroje
- Karta výrobku
- FotografiePřispěvatelé Open Food Facts, CC BY-SA
- Referenční hodnotyReferenční hodnoty příjmu: nařízení (EU) č. 1169/2011, příloha XIII.
- Prefix GS1Rozsahy prefixů zveřejněné GS1
Našli jste chybu? Opravuje se u zdroje, v Open Food Facts, a zde se objeví při příští aktualizaci.