Ingrediënt

Cacao · pagina 35

Cacao staat in de ingrediëntenlijst van 2.688 producten die in Nederland verkocht worden.

2.688producten met een volledige fiche
5%met Nutri-Score A of B
36,0 gsuikers per 100 g (mediaan)
0,19 gzout per 100 g (mediaan)

Nutri-Score

Verdeling van de beoordeelde producten
A 3%B 2%C 8%D 15%E 73%

2.079 beoordeelde producten

Mediaanwaarden

Per 100 g, over alle 2.688 producten
Energie472 kcal
Suikers36,0 g
Verzadigde vetzuren11,0 g
Zout0,19 g

Producten

2.688 producten, meest bekeken eerst · pagina 35 van 56.

Garden fruits, Fruit-tella
Garden fruitsFruit-tella · 4x41 g1 scanE
hagelslag mix, 1de Beste
hagelslag mix1de Beste1 scanE
Melk, chocopasta, 1de beste
Melk, chocopasta1de beste · 400g1 scanE
Duo Pasta Hazelnoot en Wit, 1deBeste
Duo Pasta Hazelnoot en Wit1deBeste · 400g1 scanE
Bokkepoten, DekaVers
BokkepotenDekaVers · Deka1 scanE
Ice giants almond, Dirk 1de beste
Ice giants almondDirk 1de beste · 444 g1 scanE
Hagelslag Puur, 1de Beste
Hagelslag Puur1de Beste · 600 gram1 scanE
1de Beste HAGELSLAG MIX? 萬, 1 de Beste
1de Beste HAGELSLAG MIX? 萬1 de Beste1 scan
Wit Met Rijstcrisp Chocolade, 1 De Beste
Wit Met Rijstcrisp Chocolade1 De Beste · 200 g1 scanE
Krokante muesli chocolade, 1de Beste
Krokante muesli chocolade1de Beste · 800g1 scanC
Chocoladeletter melk P, 1de Beste
Chocoladeletter melk P1de Beste · 135g1 scanE
My vienetta, Unilever
My vienettaUnilever1 scanD
Vienetta Buscuit Caramel, Miko
Vienetta Buscuit CaramelMiko · 350 g1 scanC
Bites we love, Bites we love
Bites we loveBites we love1 scanD
Chocolate Fudge Brownie Non-Dairy Vegan, Ben & Jerry's
Chocolate Fudge Brownie Non-Dairy VeganBen & Jerry's1 scanD
Hertog Stracciatella Roomijs, Hertog
Hertog Stracciatella RoomijsHertog · 500g1 scanD
Cioccolato fondente 70%, Carte d'Or
Cioccolato fondente 70%Carte d'Or · 2 x 100 ml1 scanD
Cone Together, Ben & Jerry's
Cone TogetherBen & Jerry's · 391 g, 465 ml1 scanD
Netflix & Chill'd Peanut Butter Ice Cream, Ben & Jerry's
Netflix & Chill'd Peanut Butter Ice CreamBen & Jerry's · 405 g1 scanE
Cremissimo Heidelbeertraum, Cremissimo
Cremissimo HeidelbeertraumCremissimo · 500 g / 900 ml1 scanD
H
Hertog Cookie Crumble 825MLHertog1 scan
Gekoeld her FOREST Cocoa ALLIAN SINDS 1976 Hertog, Hertog
Gekoeld her FOREST Cocoa ALLIAN SINDS 1976 HertogHertog · 0,83 l1 scan
Eis Heidelbeer Vanille, Cremissimo
Eis Heidelbeer VanilleCremissimo · 825 ml (459 g)1 scanD
jungle party, Unilever
jungle partyUnilever · 6 x 47 g1 scanD
Mango and white chocolate, Cornetto
Mango and white chocolateCornetto1 scanE
C
Citroentaart Meringue IjsHertog · 200 ml1 scan
Mini Magnum Classic, Magnum
Mini Magnum ClassicMagnum · 124,5g1 scan
O
Ola Donut IJs White Chocolate & Cookies 4 x 62 mlOla1 scan
Cornetto Max - Hazelnut & Chocolate, Langnese
Cornetto Max - Hazelnut & ChocolateLangnese · 260 g / 360 ml1 scanE
D
Delfia's chocolate biscuits sprinkled with sugarVan Delft Lidl1 scan
Truffeltiramisu, Van Delft
TruffeltiramisuVan Delft1 scanE
Boules au chocolat, Mjam
Boules au chocolatMjam1 scanC
Chocolade cashewnoten, Happy Chocolate
Chocolade cashewnotenHappy Chocolate · 175 g1 scanE
Praline Bloc 72% cacao, Happy Chocolate
Praline Bloc 72% cacaoHappy Chocolate1 scanD
Puur 80%, Happy Chocolate
Puur 80%Happy Chocolate · 85g1 scanD
Karamel zeezout, Mjam
Karamel zeezoutMjam · 240 g1 scanE
Chocoladeletter melk, Kruidvat
Chocoladeletter melkKruidvat · 135 g1 scanE
Chocolettes Melk, JUMBO
Chocolettes MelkJUMBO · 300 g1 scan
Boeren chocolade vla, Den Eelder
Boeren chocolade vlaDen Eelder · 1 L1 scanC
J
Joannusmolen Fair Trade Hagelslag Melk1 scanE
Cacaopoeder, Fairtrade Original
CacaopoederFairtrade Original · 125 g1 scan
Fairtrade Original Hazelnootpasta, Fairtrade
Fairtrade Original HazelnootpastaFairtrade · 350 g1 scanE
Chocolade hagelslag puur, Fairtrade Original
Chocolade hagelslag puurFairtrade Original1 scanE
Goji Berry Cookies, Billy's Farm
Goji Berry CookiesBilly's Farm · 200 g, 10 cookies1 scanD
Biscuit du verger framboise, De Rit
Biscuit du verger framboiseDe Rit · 175 g1 scanE
Belgische melkchocolade rijstwafels, Zonnatura
Belgische melkchocolade rijstwafelsZonnatura1 scanE
Vermicelles au chocolat noir, De Rit
Vermicelles au chocolat noirDe Rit · 200g1 scanE
Krokante muesli pure chocolade, Zonnatura
Krokante muesli pure chocoladeZonnatura1 scanC

Bron: Open Food Facts, export van 1 november 2026, ODbL · berekeningen van Shelfpedia (medianen, verdelingen).