Ingrediënt

Cacaoboter · pagina 21

Cacaoboter staat in de ingrediëntenlijst van 2.287 producten die in België verkocht worden.

2.287producten met een volledige fiche
1%met Nutri-Score A of B
36,5 gsuikers per 100 g (mediaan)
0,20 gzout per 100 g (mediaan)

Specifiekere ingrediënten

Nutri-Score

Verdeling van de beoordeelde producten
A 1%B 0%C 5%D 17%E 77%

2.087 beoordeelde producten

Mediaanwaarden

Per 100 g, over alle 2.287 producten
Energie498 kcal
Suikers36,5 g
Verzadigde vetzuren14,0 g
Zout0,20 g

Producten

2.287 producten, meest bekeken eerst · pagina 21 van 48.

Ruby truffes, Hamlet
Ruby truffesHamlet · 150 g2 scansE
Parlines bonbons de chocolat, Hamlet
Parlines bonbons de chocolatHamlet · 7 oz2 scansE
Chocolat noir, 365
Chocolat noir365 · 400g (2x200g)2 scansE
Granola chocolat, Nutridia
Granola chocolatNutridia · 300 g2 scansD
Xavies' granola bites noisettes et chocolat, xavie's
Xavies' granola bites noisettes et chocolatxavie's · 150g2 scansA
Xavies', Xavie Battel
Xavies'Xavie Battel2 scansD
Macarons, Le Chic Pâtissier
MacaronsLe Chic Pâtissier · 468 g2 scansE
Milk chocolate, Meurisse
Milk chocolateMeurisse · 100 g2 scansE
ALISA'S COOKIES rosette chocolade, ALISA'S COOKIES
ALISA'S COOKIES rosette chocoladeALISA'S COOKIES · 200g2 scansE
Sensations hiver lait, Kwatta
Sensations hiver laitKwatta2 scansE
Sensation pur noir vermicelles, Heinz
Sensation pur noir vermicellesHeinz · 380g2 scansE
Choco AS, LU
Choco ASLU2 scansE
Prince Start Choco, Lu
Prince Start ChocoLu · 6 sachets2 scansE
Chacha, LU
ChachaLU · 27 g2 scansE
Chocolade melk, Jacques
Chocolade melkJacques2 scansE
Matinettes blanc, Jacques
Matinettes blancJacques · 128 g2 scansE
Jaques Hazelnoten Noisettes, Haselnuss Noisettes, Jacques
Jaques Hazelnoten Noisettes, Haselnuss NoisettesJacques · 45gr2 scansE
Chocolat fourré goût Vanille, Jacques
Chocolat fourré goût VanilleJacques · 200 g2 scansE
Framboos puur, Jacques
Framboos puurJacques · 200 g2 scansE
Puur 60%, Jacques
Puur 60%Jacques · 180 g2 scansE
Melk karamel zeezout, Jacques
Melk karamel zeezoutJacques · 100 g2 scansE
Biscuit Au Son D Avoine, Gerlinea
Biscuit Au Son D AvoineGerlinea2 scansD
Brownies, Céréal
BrowniesCéréal2 scansE
Carb reduced high protein, Gerlinéa
Carb reduced high proteinGerlinéa2 scans
Galettes de riz chocolat blanc et fruits rouges, Gerlinéa
Galettes de riz chocolat blanc et fruits rougesGerlinéa2 scansE
Lait Coco, Côte d'Or
Lait CocoCôte d'Or · 44 g e2 scansE
Lotus Gâteau Marshmallow 1PC X30, Lotus
Lotus Gâteau Marshmallow 1PC X30Lotus · 27 ge2 scansE
Speculos Au Chocolat, Lotus
Speculos Au ChocolatLotus2 scansE
SUZY vanille wafels choclade 8st, SUZY
SUZY vanille wafels choclade 8stSUZY · 8x36,5g2 scansE
Selection lait, Lotus
Selection laitLotus · 180g2 scansE
Yaourt à la grecque Stracciatella, Oïkos
Yaourt à la grecque StracciatellaOïkos2 scansD
Muffins, Dr. Oetker
MuffinsDr. Oetker2 scansE
Mug cake, Dr. Oetker
Mug cakeDr. Oetker2 scans
Almond thins, Jules Destrooper
Almond thinsJules Destrooper2 scansE
Oufti fraise
Oufti fraise2 scans
Tablette Galler Noire Intense 70%, Galler
Tablette Galler Noire Intense 70%Galler · 80g2 scansE
Noir Puur éclats caramel imp, Galler
Noir Puur éclats caramel impGaller2 scansE
Chocolat au lait, Galler
Chocolat au laitGaller · 80 g2 scansE
Noir 70%, Galler
Noir 70%Galler2 scansE
Bâton Galler Noix de coco-Blanc, Galler
Bâton Galler Noix de coco-BlancGaller · 70 g2 scansE
Bâton Galler Massepain-Lait, Galler
Bâton Galler Massepain-LaitGaller2 scans
Blanc cointreau, Galler
Blanc cointreauGaller2 scansE
Bâton Galler Mangue Passion-Noir, Galler
Bâton Galler Mangue Passion-NoirGaller · 70 g e2 scansE
Chocolat noir vanille, Galler
Chocolat noir vanilleGaller2 scansE
Icy light vanille, ils perle
Icy light vanilleils perle · 6 x 73,5 g2 scansD
Frisko Vanille, Ijsboerke
Frisko VanilleIjsboerke2 scansD
Damhert Chocoladetablet Met Pralinevulling Suikervrij, Damhert
Damhert Chocoladetablet Met Pralinevulling SuikervrijDamhert2 scansE
DAMHERT Praliné Chocolade GV LV, DAMHERT
DAMHERT Praliné Chocolade GV LVDAMHERT · 100g2 scansE

Bron: Open Food Facts, export van 23 oktober 2026, ODbL · berekeningen van Shelfpedia (medianen, verdelingen).