Tarwemelen · België

Zelfrijzend Bakmeel

van Belbake · 1 kg
België
NUTRI-SCOREABDECNOVA4
344 kcalper 100 g · 17% van de referentie-inname
0,4 gsuikers per 100 g
Barcode (EAN-13)4056489539940
GS1-prefix405 · GS1 Germany
Additieven2: E450, E500
AllergenenGlutenKan sporen bevatten van: Eieren, Lupine, Melk, Sesamzaad, Soja
4056489539940

Het prefix 405 is uitgegeven door GS1 Germany. Het toont waar de code geregistreerd is, niet waar het product gemaakt is.

Voedingswaarden

Per 100 g, met het aandeel van de referentie-inname voor een volwassene (8400 kJ / 2000 kcal)
Voedingsstof100 gReferentie-inname
Energie344 kcal17%
Vetten1,1 g2%
waarvan verzadigde vetzuren0,10 g1%
Koolhydraten72,0 g28%
waarvan suikers0,40 g0%
Vezels3,2 g—
Eiwitten10,0 g20%
Zout1,5 g25%

Open Food Facts, ODbL, fiche gewijzigd op 31 maart 2026 · Referentie-innames: Verordening (EU) nr. 1169/2011, bijlage XIII.

Ingrediënten

Zoals op de verpakking vermeld; allergenen vetgedrukt

PAS NG Belbake NL BE Zelfrijzend bakmeel, Ingrediënten: tarwebloem, rijsmiddelen: difosfaten, natriumcarbonaten, Kan sporen van sesamzaad, lupine, soja, melk en ei bevatten, Tegen warmte, vochtigheid, zonlicht en vreemde geuren beschermen, Ongeopend, ten minste houdbaar tot: zie bovenzijde, Door uitdroging is gewichtsverlies mogelijk, Meel en deeg zijn niet bedoeld om rauw gegeten te worden en moeten altijd goed gebakken worden, BE LU Farine fermentante, Ingrédients: farine de blé, poudres à lever: diphosphates, carbonates de sodium, Peut contenir des traces de graines de sésame, de lupin, de soja, de lait et d'œuf, À conserver à l'abri de la chaleur, de l'humidité, de la lumière et des odeurs étrangères, Non ouvert, à consommer de préférence avant le: voir dessus, Perte de poids à cause de dessiccation est possible, La farine et pâte ne peuvent pas être consommées crues et doivent toujours être complètement cuites, Netto gewicht:/Poids net: 1 kg e

Allergeen: GlutenKan sporen bevatten van: EierenKan sporen bevatten van: LupineKan sporen bevatten van: MelkKan sporen bevatten van: SesamzaadKan sporen bevatten van: Soja
  • E450difosfaatEmulgator · Bevochtigingsmiddel · Sequestreermiddel · Stabilisator · Verdikkingsmiddel
  • E500NatriumcarbonatenStabilisator · Verdikkingsmiddel

Bron: Open Food Facts, ODbL · namen en functies van additieven: taxonomie van Open Food Facts.

In zijn categorie

Plaats onder 26 producten „tarwemelen” in België
Suikers0,40 g · mediaan 1,5 g
Verzadigde vetzuren0,10 g · mediaan 0,20 g
Zout1,5 g · mediaan 0,01 g

12% van de producten in de categorie bevat minder suiker dan dit. De dunne lijn markeert de mediaan van de categorie.

Alle producten in „Tarwemelen” bekijken →

Berekening van Shelfpedia op basis van Open Food Facts (ODbL), producten uit dezelfde categorie in België, waarden per 100 g.

Klimaatimpact

0,79kg CO₂-eq. per kg

Referentiewaarde van de categorie ‘Tarwemelen’: 0,79 kg CO₂-eq. per kg product (dichtstbijzijnde product in Agribalyse).

Berekend door ADEME voor het gemiddelde product dat in Frankrijk wordt gegeten, van akker tot bord. Het beschrijft de categorie, niet precies dit product.

Bron: Agribalyse 3.1 (ADEME), Licence Ouverte, bijgewerkt op 30 juni 2026 · koppeling via de categorie: taxonomie van Open Food Facts.

Verkooplanden

Onder deze barcode verkocht in België
België

Bron: Open Food Facts, verkooplanden gemeld door bijdragers.

Bronnen

Elk blok op deze pagina noemt zijn bron

Een fout gezien? Die wordt aan de bron bij Open Food Facts verbeterd en verschijnt hier bij de volgende update.