GS1-prefix

Prefix 541 · pagina 26

Barcodes die met 541 beginnen, zijn uitgegeven door GS1 Belgium & Luxembourg. 5.430 producten in België dragen dit prefix. Het toont waar de code geregistreerd is, niet het land van productie.

5.430producten met een volledige fiche
21%met Nutri-Score A of B
4,6 gsuikers per 100 g (mediaan)
0,31 gzout per 100 g (mediaan)

Nutri-Score

Verdeling van de beoordeelde producten
A 9%B 12%C 22%D 26%E 31%

4.934 beoordeelde producten

Mediaanwaarden

Per 100 g, over alle 5.430 producten
Energie255 kcal
Suikers4,6 g
Verzadigde vetzuren2,0 g
Zout0,31 g

Categorieën

Meest vertegenwoordigd

Producten

5.430 producten, meest bekeken eerst · pagina 26 van 114.

Pâte à Tartiner Chocolat Noir 85, Galler
Pâte à Tartiner Chocolat Noir 85Galler · 400 g e3 scansE
Noir expresso, Galler
Noir expressoGaller · 70 g3 scansE
Chocolat Lait croustillant, Galler
Chocolat Lait croustillantGaller · 70grammes3 scansE
Pâte a tartiner au praliné croustillant, Galler
Pâte a tartiner au praliné croustillantGaller · 200g3 scansE
Praliné éclats de caramel lait, Galler
Praliné éclats de caramel laitGaller · 175 g3 scansE
Bâton Galler Biscuit-Noir, Galler
Bâton Galler Biscuit-NoirGaller3 scans
Chocolat galler pain d'épice, Galler
Chocolat galler pain d'épiceGaller3 scansE
Speculoos Belge
Speculoos Belge · 130 g3 scansE
Glace vanille, IJsboerke
Glace vanilleIJsboerke · 2,5L3 scansD
Vanille ijs, IJsboerke
Vanille ijsIJsboerke3 scansD
Stracciatella, IJsboerke
StracciatellaIJsboerke · 13 scansD
Cornets d'Amour, Ijsboerke
Cornets d'AmourIjsboerke · 8 x 79 g3 scansE
Brugse Pannenkoeken, BVBA GEAL
Brugse PannenkoekenBVBA GEAL · 500 g3 scansD
Puur fruit, D'Ambert
Puur fruitD'Ambert · 3153 scansC
Compote de pommes, Biofood
Compote de pommesBiofood3 scansB
Tagatesse, DamHert
TagatesseDamHert · 500 g3 scans
Chicken Satay, Pvre
Chicken SatayPvre3 scansA
Filets de maquereaux a l’huile de poisson
Filets de maquereaux a l’huile de poisson · 125 g3 scansD
Filets de maquereaux à la sauce aux oignons et à la tomate
Filets de maquereaux à la sauce aux oignons et à la tomate · 125 g3 scansC
P
POCO LOCO Dürüm 30 cmPOCO LOCO · 6st3 scansD
Gunpower spécial, 3505
Gunpower spécial3505 · 200grs3 scansB
Dattes, Bel'Sara
DattesBel'Sara · 1kg3 scansC
Paella du chef
Paella du chef3 scansC
Samourai, Manna
SamouraiManna3 scansD
Sauce snack mammouth, Manna
Sauce snack mammouthManna · 300 g3 scansE
Martino saus, Manna
Martino sausManna · 325 g3 scansE
Ruchers du terroir, Ruchers du Terroir
Ruchers du terroirRuchers du Terroir · 500 g e3 scansE
Pate a tartiner au chocolat extra noir, Corné
Pate a tartiner au chocolat extra noirCorné · 200 g3 scansE
Chocolate Dark Peru 80%, Chocolates from Heaven
Chocolate Dark Peru 80%Chocolates from Heaven3 scansE
chocolat noir, balance belgian chocolate
chocolat noirbalance belgian chocolate · 35 gr3 scansD
Daim Cheesecakes, Daim
Daim CheesecakesDaim · 170 g (2 x 85 g)3 scansE
Synergie, Synergie Break
SynergieSynergie Break · 225g3 scansC
Synergie Break, Synergie Break Chia
Synergie BreakSynergie Break Chia · 195 g3 scansD
Cherries & almond 57% cacao dark chocolate, Bio Organic Cachet
Cherries & almond 57% cacao dark chocolateBio Organic Cachet · 100g3 scansE
Chocolat abricots et noisette, Cachet
Chocolat abricots et noisetteCachet · 100 g3 scansE
Extra dark chocolate Almonds, Cachet
Extra dark chocolate AlmondsCachet · 100 g3 scansE
Extra Dark Chocolate 70%, Cachet
Extra Dark Chocolate 70%Cachet · 100 g3 scansE
PUR NATUR yoghurt vol aardbei bio, PUR NATUR
PUR NATUR yoghurt vol aardbei bioPUR NATUR · 700g3 scansC
Yogur con una base de fresas ecológico, Pur Natur
Yogur con una base de fresas ecológicoPur Natur · 150 g3 scansC
Майонез Зеро з підсолоджувачес, Rabeko
Майонез Зеро з підсолоджувачесRabeko · 350 ml3 scansC
Zero Cooking, Spray
Zero CookingSpray · 0.3 ml3 scansD
BUTTER COOKING SPRAY, RABEHOL
BUTTER COOKING SPRAYRABEHOL · 200 gram3 scansD
Salade du boucher, Bon Mush
Salade du boucherBon Mush · 135g3 scansD
Veggie sea salade, Bon Mush
Veggie sea saladeBon Mush · 135g3 scansD
Veggie Tune-in salad, Bon Mush
Veggie Tune-in saladBon Mush · 135g3 scansE
St moret mousse, Savencia
St moret mousseSavencia · 140g3 scansD
Le vieux pané
Le vieux pané3 scansD
Fromage à tartiner au lait des Alpes (emmental), Savencia
Fromage à tartiner au lait des Alpes (emmental)Savencia · 150 g3 scansE

Bron: Open Food Facts, export van 23 oktober 2026, ODbL · berekeningen van Shelfpedia (medianen, verdelingen).