Additief · Antioxidant

E322 — Lecithinen · pagina 7

E322 (Lecithinen) staat in de ingrediëntenlijst van 3.606 producten die in België verkocht worden. Functie: antioxidant, emulgator.

3.606producten met een volledige fiche
4%met Nutri-Score A of B
29,0 gsuikers per 100 g (mediaan)
0,29 gzout per 100 g (mediaan)

Nutri-Score

Verdeling van de beoordeelde producten
A 2%B 2%C 12%D 17%E 66%

3.188 beoordeelde producten

Mediaanwaarden

Per 100 g, over alle 3.606 producten
Energie461 kcal
Suikers29,0 g
Verzadigde vetzuren9,8 g
Zout0,29 g

Status in de Verenigde Staten (FDA)

Opgenomen in de FDA-inventaris “Substances Added to Food”, met de voorschriften 21 CFR 184.1400.

De inventaris is onvolledig en een vermelding is geen goedkeuring van de FDA voor elk gebruik; de voorschriften bepalen het toegestane gebruik.

U.S. Food and Drug Administration, Substances Added to Food (updated 9/8/2026), public domain · CAS 8002-43-5 via Wikidata (CC0)

Producten

3.606 producten, meest bekeken eerst · pagina 7 van 76.

Noir 85%, Galler
Noir 85%Galler · 80 g27 scansD
Kit Kat x10, Nestlé
Kit Kat x10Nestlé · 415 g27 scansE
Milka - MMMAX - Peanut Caramel, Milka
Milka - MMMAX - Peanut CaramelMilka · 276 g27 scansE
Milka - Oreo, Mondelez Schweiz GmbH
Milka - OreoMondelez Schweiz GmbH · 100 g27 scansE
Boter, Becel
BoterBecel · 250 g27 scansC
Cookie maxi choco stukjes en chunks* van chocolade, Carrefour
Cookie maxi choco stukjes en chunks* van chocoladeCarrefour · 225 g26 scansE
Knusper KEKS Kiste, Sondey
Knusper KEKS KisteSondey · 255g26 scansE
l'original noir puur, COTE D'OR
l'original noir puurCOTE D'OR · 400 g26 scansE
Danette pop chocolat et billes soufflees 117 g x 4, Danone
Danette pop chocolat et billes soufflees 117 g x 4Danone · 0.468 kg25 scansC
Brownie stukjes chocolade, Carrefour
Brownie stukjes chocoladeCarrefour · 285 g25 scansE
Pick-up, BAHLSEN
Pick-upBAHLSEN · 168 g25 scansE
Choco Brownie, Milka
Choco BrownieMilka · 2 x 25g25 scansE
Cereali, Kinder
CerealiKinder · 23.5 g25 scansE
Danette Twix, Danone
Danette TwixDanone · 460g (4x115g)24 scansC
Cookies tout chocolat - 200g, CHABRIOR
Cookies tout chocolat - 200gCHABRIOR · 200 g24 scansD
PUUR Sinaasappelsmaak, Carrefour BIO
PUUR SinaasappelsmaakCarrefour BIO · 100 g24 scansE
Stick & Choc Melkchocolade, Carrefour Classic
Stick & Choc MelkchocoladeCarrefour Classic · 150 g24 scansE
crunchy chocolate brownie protein bar, Fitspo
crunchy chocolate brownie protein barFitspo · 60 g24 scans
Puur 72%, Colruyt Boni
Puur 72%Colruyt Boni · 100g24 scansE
Oreo Original, Oreo
Oreo OriginalOreo · 220 g24 scansE
L'original noir de noir, Côte d'Or
L'original noir de noirCôte d'Or · 400g, 2 * 200 g24 scansE
Petit Lu Moelleux Chocolat, LU
Petit Lu Moelleux ChocolatLU · 140 g (28 * 5 g)24 scansE
Mini galetten, Lidl
Mini galettenLidl · 350 g23 scansE
Paysan Breton - Les Crêpes au fondant et morceaux de chocolat X6, Paysan Breton
Paysan Breton - Les Crêpes au fondant et morceaux de chocolat X6Paysan Breton · 6 Crêpes (6 x 30 g) 180 g23 scansE
Pure chocolade, Carrefour
Pure chocoladeCarrefour · 1 L23 scansD
CHOCO LEIBNIZ EDELHERB, Bahlsen
CHOCO LEIBNIZ EDELHERBBahlsen · 125 gram23 scansE
Kellogg's Extra pure chocolade en hazelnoten bel, Kellogg's
Kellogg's Extra pure chocolade en hazelnoten belKellogg's · 375 g23 scansE
Caramel Chaos, Grenade
Caramel ChaosGrenade · 60 g23 scans
BOERINNEKE chocopasta puur, BOERINNEKE
BOERINNEKE chocopasta puurBOERINNEKE · 400g23 scansE
BELVITA Graine et fruits Myrtilles Graines de lin, Belvita
BELVITA Graine et fruits Myrtilles Graines de linBelvita · 270 g (6 x 3 biscuits)23 scansC
Kinder Chocolate Reepjes, Kinder
Kinder Chocolate ReepjesKinder · 150 g23 scansE
NOCCIOLATA haz.pas.z.melk vegan Bio, NOCCIOLATA
NOCCIOLATA haz.pas.z.melk vegan BioNOCCIOLATA · 650g23 scansE
Nature valley crunchy oats and dark chocolate, Nature Valley
Nature valley crunchy oats and dark chocolateNature Valley · 42 g e23 scansD
Protein Bar Double Choco, 2keep
Protein Bar Double Choco2keep · 30 gram23 scans
Soft baked cookies triple choc, Sondey
Soft baked cookies triple chocSondey · 210 g22 scansE
Freedent, Fraise
FreedentFraise · 70 g22 scansA
Spécial Flakes, Golden Bridge
Spécial FlakesGolden Bridge · 525g22 scansB
Muesil goût noisettes et raisin, Balisto
Muesil goût noisettes et raisinBalisto · 185g22 scansE
Gaufres de Liège au Sucre, Carrefour
Gaufres de Liège au SucreCarrefour · 500 g22 scansE
Muesli barres, Boni
Muesli barresBoni · 6 x 25 g22 scansB
Kwatta fondant, Kwatta
Kwatta fondantKwatta · 600 g22 scansE
Spéculoos Crunchy, Lotus Biscoff
Spéculoos CrunchyLotus Biscoff · 400 g22 scansE
almond & apricot with a yoghurt coating, EAT NATURAL
almond & apricot with a yoghurt coatingEAT NATURAL · 40g22 scansE
BERTOLLI smeren olijfolie vlootje, Bertolli
BERTOLLI smeren olijfolie vlootjeBertolli · 250 gram22 scansD
Barre granola goût chocolat et enrobage crème de cacao, Vitalia
Barre granola goût chocolat et enrobage crème de cacaoVitalia · 3 x 23 g22 scansD
Koekjes Spelt en Sesam, Carrefour BIO
Koekjes Spelt en SesamCarrefour BIO · 170 g21 scansD
Volkoren koekjes haver en tarwe Overgoten met Melkchocolade, Carrefour BIO
Volkoren koekjes haver en tarwe Overgoten met MelkchocoladeCarrefour BIO · 200 g21 scansE
Pâte à Tartiner Chocolat Noisettes Bio, La Fourche
Pâte à Tartiner Chocolat Noisettes BioLa Fourche · 0,70 kg21 scansE

Bron: Open Food Facts, export van 1 november 2026, ODbL · berekeningen van Shelfpedia (medianen, verdelingen).